Ütü Paket

Okul Kıyafeti Ütü Paket Hizmeti

Anasınıfı, ilkokul ve lise dengi özel öğretim kurum formalarının özel olarak tasarımı ve üretimin hizmetini sağlayan firmamız, sektörde uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde ütü ve paketleme işlemini de sağlıyor.
Özellikle kolejlerin belirli okul üniformalarının isteğe ve zevke en uygun olarak tasarlanması, aynı zamanda bu formaların toplu olarak ütü ve paketlenerek adreslere ulaştırılması sağlanıyor. En uygun fiyat tarifesi üzerinden toplu olarak alınan siparişler, özel cihazlar eşliğinde ütülenmekte ve satışa sunulmak veya kullanılmak üzere paketleme işleminden geçirilerek, özel araçlar ile belirtmiş olduğumuz süre içerisinde kapınıza kadar ulaştırılmaktadır.

Firmalar İçin Personel Elbise Ütü Paket Hizmeti

Dış görünüşün önemli olduğu restoran, fabrika ya da çeşitli işletmelerde çalışanların aynı kıyafetlerinin giyilmesi gerektiği durumlarda, özel personel elbiseleri üretimini sağlamaktayız. Tasarım ve üretimin yanında personel elbiseleri için Meza Tekstil ütü paket hizmetlerine yer veriyor. Personel elbiseleri ile birlikte firmamız tarafınca gerçekleştirilen ütü paket hizmetleri, aynı zamanda özel spor kıyafetleri ve okul mezuniyet kıyafetleri içinde güvenilir çözümler ile sunulmaktadır.

Müşteri Memnuniyet Garantili Ütü Paket Hizmeti

Özel ve deneyimli kadromuz ile birlikte yürütmüş olduğumuz ütü paket hizmetleri, tamamen müşteri odaklı yürütülüyor. Alınacak olan siparişler öncesinde doru ve plan ve yöntemler kullanan kadromuz lise, ilkokul ve anasınıfı kıyafetleri için kalıcı çözüm sunuyor. Ütü paket hizmetlerinin yanı sıra firma ya da okul kıyafetleri için özel tasarımlarda yapan kadromuz, tarz ve markaya özel olarak üretimler gerçekleştiriyor.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?