Neden Biz?

Meza Tekstil Okul Kıyafetleri

Okul kıyafetleri veya okul formaları ile okul aksesuarları konularında bu firma, sizin okumuş olduğunuz okulunuza en uygun kıyafetlerin tasarlanması ve hizmetinize sunulmasını amaçlamaktadır.

Temel Hedef Nedir?

Okul ya da kolejlerde marka değerini oluşturan ve çevre tarafından bilinen daha çok kaliteli, daha çok güvenilir, daha çok uzun ömürlü ve kanserojen maddeleri hiç içermeyen, daha sağlıklı kıyafetler tasarlayıp üretmeyi  hedef haline gelmektedir.

Tamamen öğrencilerin rahatlığı düşünülerek üretilmiş kıyafetler çok tarz bir görünüm oluşturmaktadır.

Okul ya da kolejlerde okuyan öğrencilerin okullarının bitmesinden sonra Meza okul kıyafetleri okul ile ilgili hatıralarını yaşatacak ve bunu gerek bir tişört ya da bir takı halinde ömür boyu yanlarında taşıyacakları ürünlerin üretilmesi ve mümkün hale gelmektedir.

Meza Tekstil özellikle de ana sınıfında okuyan öğrenciler için hem eğitici Hem rahat hem de eğlenceli olan aynı zamanda kanserojen madde içermeyen kıyafetler ve çeşitli aksesuarları da üretmektedir.

Temel Farklar Nelerdir?

Öğrencilerin özellikle de sosyal etkinlikler ve spor faaliyetleri çerçevesinde okulları ile ilgili marka değerine uygun bir şekilde kendi tarzlarını yansıtacak özel kıyafetler ve spor kıyafetlerinin de grafik tasarım ya da moda tasarım perspektifinden geçirilip üretilmesi ve bunun öğrencilerin hizmetine sunulması da avantajlı hale gelmektedir.

Üretim mekanizmalarından geçen okul ve kolej kıyafetlerinin Özellikle de kaliteli konforlu ve kendi hizmet alanlarına yakışacak şekilde Garanti edilmesi sağlanmaktadır.

Okul sezonlar ondan önce özellikle de anlaşmalı okullar ile birlikte sosyal medya platformlarından ya da oluşturulan MEZATEKSTIL.COM teleri aracılığı ile veyahut WhatsApp iletişim haklarından gereksede müşteri hizmetleri ile canlı bir şekilde irtibata geçip okul kıyafetlerinin Kaçıncı sınıf için istenildiği ile ilgili bilgilerin anlatılması çok daha kolaylık sağlayacaktır.

ülkemizin geleceği olan öğrencilerimizin kılık kıyafetlerinin en modern en kaliteli ve en uygun şekilde üretilmesi ve sevgili öğrencilerimizin hizmetlerine sunulması için gece-gündüz çalışmakta olan firmamız Özellikle de ödemede kolaylık gibi Avantajları da sağlamaktadır.

Nasıl İletişime Geçilir?

Yapılması gereken tek şey iletişime geçip istenilen okul kıyafetlerinin siparişlerinin verilmesidir.

İletişime geçildikten sonra deneme amaçlı kıyafetlerin tasarımları ve dokümanları ile yakından ilgilenme fırsatı sunulmaktadır.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?