Ortaokul Kıyafetleri

Ortaokul Kıyafetleri

20 yıla yaklaşan iş tecrübesi ile Meza tekstil olarak okul kıyafetlerinde ve personel elbiseleri konusunda uzmanlaşmış bir firmayız. Yatırımlarımızı kalitemizden asla taviz vermeden ürün çeşitlerimizi artırmaya ve üretim kapasitemizi yükseltmeye ayırdık. Hızlı ve etkili hizmet anlayışı ile ortaokul kıyafetleri alanında büyümeyi hedefliyoruz.

Meza tekstil okul kıyafetleri konusunda hem kullanılan malzeme olarak hem de üretim aşamasında kalite standartları ve zarafete büyük önem verir. Ürünleri giyen kişilerin rahatlıkla kullanması firmamız meza tekstilin vazgeçilmez ön şartıdır. Gelebilecek talepler doğrultusunda her dönem eğitim öğretim yılı başlamadan açtığımız reyonlarla velilerimize okul alışverişlerinde yardımcı oluyoruz.

Meza Tekstil Farkı ile Ortaokul Formaları 

Firmamız Meza tekstil müşteri talep ve memnuniyetini yaptığı işlerin merkezinde tutar. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran ve giderek gelişen firmamız çalışma alanları olarak ortaokul formaları, mezuniyet kıyafetleri, spor kıyafetleri ve personel elbiseleri konusunda uzmanlaşmış bir firmayız.

Bünyemizde modelhane bölümü, kesimhane bölümü, dikim ve nakış bölümleri ve ütü paket bölümleri mevcuttur. Meza tekstil okul kıyafetleri, okul formaları ve her türlü okul aksesuarları için hizmetleri ile eğitime katkı sunuyoruz. Firmamızın grafik ve tasarım departmanı modayı sürekli takip ediyor ve uluslararası kolej ve okulların üniformalarını inceleyip en yeni tasarımlar ile öğrenci ve velilerimize en yeni seçenekler sunuyor.

Mezuniyet Ve Okul Kıyafetleri 

Meza Tekstil en uygun fiyat garantisi ve ödeme konusundaki esnekliği ile ortaokul kıyafetleri fiyatları konusunda velileler bulunmaz bir fırsattır. Mezunlarımız için tasarladığımız mezun tişörtleri ve mezun sweatshirtleri sivil hayatta yıllarca kullanabileceğiniz giysileriniz olacaktır. Anaokulu öğrencilerimiz için tasarladığımız ve özellikle kanserojen madde içermeyen kıyafetler en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Okullarımızın sosyal etkinlik ve spor müsabakalarını da düşündük ve okulunuzun marka talebine uygun rahat spor kıyafetleri tasarladık ve ürettik. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, kolej üniforması ve mezuniyet kıyafetlerinde şıklığı, rahatlığı ve fiyat uygunluğunu kalite ile buluşturuyoruz. Meza tekstil kalitesi ile referansları arasında Defne koleji, Özel Toros okulları, Ekin koleji, Çözüm Koleji, Sınav Koleji ve daha birçok müşterisi ile güven ve zarafetin adresidir.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?