Lise Kıyafetleri

Lise Formaları

2004 yılında İstanbul’ da küçük bir mağaza ile başlayan ve her geçen gün kalite ve ürün çeşidi ile büyüyen firmamız okul ve lise kıyafetleri seçenekleri sunar. Çeşitli ürün zenginliği ve üretim kapasitemizi arttırarak yatırımlarımızı okul kıyafetleri ve personel kıyafetleri alanında yapıyoruz. Kalite ve zerafet anlayışından asla taviz vermeyen bir anlayışla hızlı ve güvenilir hizmetlerle eğitim sektörüne yön veriyoruz.

Okul kıyafetlerini imal ederken kullandığımız malzemeler ve en yüksek kalite standartlı zerafetten Meza tekstil olarak vazgeçmiyoruz. Bizim için ürettiğimiz kıyafetin kullanıcının rahatlığını sağlaması en ön plandadır.

Lise Kıyafetleri Ve Kolej Üniformaları 

Talepleri en üst düzeyde karşılamak amacıyla eğitim ve öğretim yılı açılışından önce kurduğumuz satış ve tanıtım reyonları ile öğrencilerimizin ailelerine kolaylık sunuyoruz. Velilerimize okul kıyafetleri alışverişinde kaliteyi ve kolay ulaşılma imkanlarını bir arada sunuyoruz. Kalitemizden taviz vermemek ve her geçen gün daha da gelişmek hizmet anlayışımızın temelidir. Meza tekstil sadece lise formaları alanında değil tüm eğitim sınıflarında öğrencilerin kıyafetlerini üretir.

Modelhanemiz, kesimhanemiz, dikim ve nakış bölümüz ve ütü paket bölümüz ile fabrikamız eğitim sektörüne en kaliteli ve en kapsamlı hizmeti gururla sunuyoruz. Okul kıyafetlerini firmamız olan Meza tekstil güvencesi ve kalitesiyle anaokulu, ilkokul kıyafetleri, ortaokul kıyafetleri, lise ve mezuniyet kıyafetlerinde her zaman veli ve eğitim kurumlarımızın yanındadır.

Meza Tekstil Çalışmaları

Meza tekstil olarak okul kıyafetlerini üretirken grafik ve tasarım bölümüne ayrı bir önem veriyoruz. Ayrıca Meza tekstil showroom ile lise kıyafetleri fiyatları ve çeşitlerini her zaman bulabilirsiniz. Meza tekstil okul kıyafetleri ve mezuniyet kıyafetlerinde kalite, şıklık ve rahatlığı garanti ediyor. En uygun ve makul fiyat seçeneği ile firmamız her an müşterilerinin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılıyor. Mezuniyet törenlerini unutulmaz kılmak için ve mezuniyet kıyafeti olarak tişörtleri ve sweatshirtleri üretiyoruz. Üretilen bu mezuniyet kıyafetlerini uzun yıllar kullanma imkanı sunuyoruz. Okulların sosyal etkinlik ve spor etkinlikleri için kullanacakları özel spor kıyafetlerini tasarlıyor ve üretiyoruz. Meza tekstil okul kıyafetleri olarak ana okulu öğrencilerimiz için eğlenceli ve renkli tasarımlarla üretimler yapıyoruz.

Canlı Destek
WhatsApp Destek Hattı
Merhabalar;
Nasıl yardımcı olabilirim?